Ossasuna – Malaga Maç Tahmini & İddaa Oranları

         İspanya Ligi / Ossasuna – Malaga Maç Tahmini / 27.01.2017 / Saat: 22.45

Ossasuna - Malaga Maç Özeti

Ossasuna – Malaga Maç Yorumu

La Liganın 20. haftasında Cuma günün açılış maçında Ossasuna kendi evinde Malaga ile karşı karşıya gelecek. Maç Pazar akşamı saat 22.45 te başlayacak.

tahmin

Ossasuna – Malaga İddaa Oranları

Ossasuna: 2.70 Beraberlik: 3.00Malaga:2.00HEMEN BAHİS YAP BahseGelBilyoner Ossasuna:3.30 Beraberlik:3.30 Malaga:2.30HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Ossasuna Cephesi

Ossasuna 20. haftaya girerken 9 puan ile ligin tam olarak son sırasında bulunmaktadırlar. Ev sahibi olarak çıktıkları maçta ise 0 galibiyet 3 beraberlik ve 7 mağlubiyeti bulunmaktadır. Deplasman maçlarında 1 galibiyet 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet almışlardır. Bu sene ligin en kötü takımı olan Ossasuna deplasmanda daha iyi bir performans gösteriyor. Daha doğrusu kötünün iyisi denebilir. Bu istatistiklerin yanı sıra kendi kalelerinde 42 gol görürken karşı kalelere ise 20 gol bırakmışlardır.

Ligin adeta bir averaj takımı haline gelmişlerdir. Ligin 2 yarısı başlarken Ossasuna ligden düşen ekiplerin içinde olmaması için en yakın rakibiyle arasında 9 puan fark bulunmaktadır. Artık bu ligde bu sene de durmak isterlerse her şeyi toparlamaya başlamaları gerek.

bahsegel bonus

Malaga Cephesi

Malaga 20. haftaya girerken 21 puan ile ligin en son sırasında bulunmaktadırlar. Ev sahibi olarak çıktıkları maçlardan 5 galibiyet 2 beraberlik 2 de mağlubiyet almışlardır. Deplasman takımı olarak gittikleri maçta ise hiç galibiyetleri bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra 4 beraberlik 6 da mağlubiyetleri bulunmaktadır. Lig de durumları çok iyi olmasa da küme düşme hattına girmeyecek kadar idare ediyorlar. Deplasmanda kötü bir istatistik çizseler de bu maçta iyi bir performans göstereceklerine eminim.

Malaga takımı bu sezon karşı kalelere 27 gol atarken kendi kalelerinde ise bundan daha fazla 33 gol görmüşlerdir. Takım olarak savunmayı biraz daha iyi yapsalardı şu an ligde daha üst sıralarda olmaları muhtemeldi.

Ossasuna – Malaga Maçı Ne Olur?

Deplasman takımı çifte şans Oran:1.36- BahseGel HEMEN BAHİS YAP

Ossasuna takımı gerçekten bu sezon çok kötü bir takım Malaga ise deplasman maçlarında çok zorlanan bir takım görüntüsü oluşturduğu için Malaga`ya  çifte şans oynamak daha mantıklı olacaktır. Ligin ikinci yarısı başlamışken alt lige düşecek 3 takımdan ne kadar uzaklaşırlarsa o kadar daha iyi olacaktır

Bakmadan Geçme