Lüksemburg – Fransa Maç Tahmini & Oranlar

Dünya Kupası Elemeleri / Lüksemburg – Fransa Maç Tahmini / 25 Mart 2017 / Saat: 22.45

Lüksemburg - Fransa iddaa Tahmin

Lüksemburg – Fransa Maç Yorumu

Dünya Kupası Elemelerinde Lüksemburg – Fransa ile karşılaşacak. Cumartesi günü saat 22.45’de başlayacak maçı Andris Treimanis yönetecek.

Lüksemburg – Fransa Oranlar

Lüksemburg 51.00 X 14.00 Fransa 1.05HEMEN BAHİS YAP ForvetbetLüksemburg(2h) 3.50 X 4.00 Fransa 1.50 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Lüksemburg Cephesi

Lüksemburg grupta son sırada bulunuyor. Grupta oynadığı 4 maçta 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldılar. Grupta oynadığı 4 maçta 5 gol atıp 9 gol yediler.  Grupta en son iç sahada Hollanda karşısında 3-1 ile mağlup oldular. Lüksemburg takım kalitesi olarak çok kötü durumdalar. Takımdaki en iyi isim Stoper Chanot ve sağ bek Laurent Jans ve diğerleri ise çok vasat oyuncular. Böyle vasat bir kadro ile işleri çok ama çok zor mucize lazım.
forvetbet

Fransa Cephesi

Fransa grupta lider durumda bulunuyor. Grupta oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldılar. Fransa en son kendi evlerinde oynanan Avrupa şampiyonası`nda finalde büyük bir yıkım yaşamışlardı. Portekiz karşısında yenilerek kupayı ellerinden kaçırdılar. Bu turnuvadan sonra her şeye rağmen grupta iyi gidiyorlar. Grupta oynadıkları 4 maçta 7 gol atıp 2 gol yediler.

Grupta en son iç sahada İsveç karşısında 2-1 ile galip geldiler. Fransa aslında gruplara iyi başlamamıştı ve Beyaz Rusya deplasmanında aldığı beraberlikle başlayan Fransa bundan sonra grupta oynadıkları 3 maçı da kazandılar. Özellikle Hollanda deplasmanında aldıkları galibiyet çok değerli oldu.

Lüksemburg – Fransa Maçı Ne Olur?

Hollanda Kazanır Oran: 1.60 – Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

Lüksemburg kadrosu çok zayıf ve Fransa ile başa çıkabilecek durumda değil. Bu maçta ben Fransanın çok rahat bir galibiyet almasını bekliyorum. Erken bir gol ile birlikte çok farklı bir şekilde kazanacaktır diye bekliyorum.

Lüksemburg – Fransa Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 üst Oran: 1.40- 1XBET HEMEN BAHİS YAP

Lüksemburg bu maçta gol atamayacaktır fakat Fransa çok rahat bir galibiyet alacaktır. Özellikle hücumda çok etkili olabilecek oyuncuları var. Buradan da rahat çıkacaklardır en az 3 gol bulabileceklerini düşünüyorum.

Juventus - Porto Maç Tahmini

Bakmadan Geçme