İspanya – İsrail Maç Tahmini & Oranlar

Dünya Kupası Elemeleri / İspanya – İsrail Maç Tahmini / 24 Mart 2017 / Saat: 22.45

İspanya - İsrail Maç Tahmin

İspanya – İsrail Maç Yorumu

Dünya Kupası Elemelerinde İspanya – İsrail ile karşılaşacak. Kupanın favorilerinden İspanya evinde rahat bir galibiyet almak isteyecektir.

İspanya – İsrail Oranlar

İspanya 1.13 Beraberlik 8.50 İsrail 25.00HEMEN BAHİS YAP Forvetbetİspanya 1.70 Beraberlik 3.75 İsrail 2.90 (2H)HEMEN BAHİS YAP İDDAA

İspanya Cephesi

İspanya grupta lider durumda ve grubu İtalya ile birlikte domine edecek gibi duruyorlar. Şuana kadar grupta hiç mağlubiyetleri yok ve grupta oynadıkları 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldılar. İspanya oynadığı 4 maçta 15 gol atıp 1 gol yedi. İspanya grupta İtalya deplasmanında berabere kaldı ve onun haricinde kalan 3 maçı da kazandılar. İspanya kadro ve oyun olarak bu grubun gerçekten çok üstünde ve grubu çok rahat lider bitireceklerdir.

İspanya`nın gruplarda 3 gol atana Diego Costa hücumdaki en büyük silahı bunun yanında genel olarak çok iyi ve yıldızlar dolu bir kadrosu var.
forvetbet

İsrail Cephesi

İsrail grupta 3.durumda bulunuyor. Grupta oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldılar. Grupta oynadığı 4 maçta 8 gol atıp 5 gol yediler. Kadrosunda çok ekstra oyuncular olmasa da çok iyi sonuçlar aldılar. Grupta en son Arnavutluk deplasmanında 3-0 ile galip geldiler. Grupta sadece İtalya karşısında puan kaybettiler. İç sahada italya karşısında 3-1 ile mağlup oldular. İsrail iyi sonuçlar alsa da grup çok zor ve bu gruptan çıkması için mucize lazım.

İspanya – İsrail Maçı Ne Olur?

İspanya İlk yarı ve maçı kazanır Oran: 1.45 – Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

İspanya maçın başından itibaren maçı domine edecektir. Maçın başından itibaren skor üstünlüğü ele alacaktır. Arada büyük bir kalite farkı var. Bu maçta da onu göreceğiz İsrail şimdiye kadar fazlasıyla istediği skorları aldı. Ama bu maçta işleri çok zor ve nefesleri pek yetecek gibi durmuyor.

İspanya – İsrail Gol Tahmini

Toplam gol 3.5 alt Oran: 1.67 – 1XBET HEMEN BAHİS YAP

İspanya bu maçta gol yiyecek durumda değil. Bu maçta zaten orta sahası ile büyük üstünlük kuracaktır. İsrail maçı başından itibaren kendi sahasında kabul edecektir. Bu yüzden ben İsrail’in gol bulabileceğini düşünmüyorum. İspanya’nın tek başına 4 gol atması da bence zor bir ihtimal olacaktır bu yüzden 3.5 alt tercihi bu maç için ideal  bir tercih gibi duruyor.

Juventus - Porto Maç Tahmini

Bakmadan Geçme