İrlanda – Galler Maç Tahmini & Oranlar

Avrupa Dünya Kupası Elemeleri / İrlanda – Galler Maç Tahmini / 24 Mart 2017 / Saat: 22.45

İrlanda - Galler iddaa Tahmin

İrlanda – Galler Maç Yorumu

Avrupa Dünya Kupası Elemelerinde İrlanda – Galler ile karşılaşacak. Ada futbolunun bu iki önemli temsilcisinin karşılaşması Cuma gecesi 22:45’de yayınlanacak.

İrlanda – Galler Oranlar

İrlanda 2.38 Beraberlik 3.10 Galler 3.35HEMEN BAHİS YAP Forvetbetİrlanda 1.95 Beraberlik 2.90 Galler 2.90HEMEN BAHİS YAP İDDAA

İrlanda Cephesi

İrlanda şuanda grupta lider durumda bulunuyor. Grupta hiç mağlubiyet almayan İrlanda oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. İrlanda grupta en son Avusturya deplasmanında 1-0 ile galip geldiler. İrlanda şuanda bekleneninde ötesinde bir performans sergiliyor. İrlanda da Long ve Wlaters hücumda en önemli iki gol ayağı olarak görünüyor. Fakat asıl önemli olan çok disiplinli ve iyi savunma yapmaları ve kolay gol yemeyen bir yapıları var. İrlanda da gruplarda en çok dikkat çeken isim ise McClean oldu ve şuana kadar 3 gol attılar.
forvetbet

Galler Cephesi

Galler grupta üçüncü sırada bulunuyor şuanda grupta hiç yenilgisi olmasa da sadece 1 galibiyeti olması iyi değil ve oynadığı 4 maçta 1 galibiyet ve 3 beraberlik aldılar. Galler en son iç sahada Sırbistan ile 1-1 berabere kaldı. Galler kadrosunda özellikle Bale gibi çok değerli bir oyuncu var ve tek başına maç alabilecek bir oyuncu bunun yanında orta sahada Allen ve Ramsey gibi oyunun iki yönünü de iyi oynayan oyuncular var. Galler de gruplarda 4 gol atan Bale form durumu dikkat çekiyor ve bu maçta da en büyük silahı olacaktır.

İrlanda – Galler Maçı Ne Olur?

Galler Kaybetmez Oran: 1.61 – Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

İrlanda disiplinli bir takım ve kolay gol yemeyen bir takım fakat bu maçta özellikle orta sahada ağır basan bir Galler olacaktır. Bunun yanında Bale açık alanı bulduğu zaman tek başına çok acayip işler yapabilir. Galler şu ana kadar özellikle kazanamıyor olsa da kaybetmiyor da ve bu maçta en azından beraberliği alacaktır

İrlanda – Galler Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 alt Oran: 1.50 – 1XBET HEMEN BAHİS YAP

İki takımda dengeli bir takım özellikle İrlanda savunmada çok iyi takım Galler ise çok dengeli bir takım savunması iyi olsa da özellikle hücumda daha çok Bale’ın eline bakıyorlar. Net bir forvet oyuncularının olmaması onları gol yollarında büyük sıkıntıya sokuyor. Bu maçın ben kısır geçmesini bekliyorum ve 2.5 alt bu maç için iyi bir tercih olacaktır.

Juventus - Porto Maç Tahmini

Bakmadan Geçme