İrlanda Cumhuriyeti – İsveç Maç Tahmini & İddaa Oranları

Euro 2016 E Grubu / irlanda Cumhuriyeti isveç / Tarih: 13 Haziran 2016 / Saat: 19.00

irlanda Cumhuriyeti isveç Maç Tahmini

irlanda Cumhuriyeti isveç iddaa oranları

İrlanda Cumhuriyeti 3.10 Beraberlik 3.10 İsveç 2.55 BAHİS YAP  Süperiddiaİrlanda Cumhuriyeti 2.60 Beraberlik 2.90 İsveç 2.10  BAHİS YAP  İDDAA

irlanda Cumhuriyeti isveç maç yorumu

Euro 2016 Fransa’nın ilginç gruplarından biri İtalya, Belçika, İsveç ve İrlanda Cumhuriyeti’nin mücadele edeceği E Grubu. Grubun favorisi olarak İtalya gözükse de Belçika ve İsveç İtalyanları zorlayacaktır.

Grubun en zayıf halkası olarak ise Martin O’Neill yönetimindeki İrlanda Cumhuriyeri görünüyor. Ada ekibi grubun ilk maçında Zlatan İbrahimovic’li İsveç ile kozlarını paylaşacak.

İrlanda Cumhuriyeti 2012 finallerine katıldıktan 4 yıl sonra Euro 2016 Fransa bileti almayı da başardılar. Turnuvalara sürekli olarak katılabilmek oldukça önemli onlar için.

Eleme grubunu 3.tamamladıktan sonra play-off turunda Bosna Hersek’i eleyerek finallere katılmaya hak kazandılar. İrlanda Cumhuriyeti turnuvaya yaş ortalaması oldukça yüksek bir takımla geldiler. Bu durum tecrübe olarak onların yararına olsa da fizik kondisyon olarak onları zorlayacaktır.

Janne Anderson yönetimindeki İsveç ise İtalya ve Belçika’nın arasından sıyrılıp bir üst tura çıkmak için mücadele edecek. Elemelerde grubunu üçüncü tamamlayarak Danimarka ile play-off turunda eşleştiler ve rakiplerini eleyerek finallere gitme hakkı kazandılar.

Zlatan İbrahimovic’in yanı sıra Erkan Zengin, Jimmy Durmaz gibi Türkiye Liginde forma giymiş yakından tanıdığımız oyuncular da İsveç forması altında mücadele edecek.

 

irlanda Cumhuriyeti isveç maçı ne olur?

İrlanda Cumhuriyeti özellikle eleme grubundaki gol yollarındaki etkinliği ile dikkat çekti. Zlatan İbrahimovic gibi bir yıldıza sahip İsveç’in de gol bulmasını bekliyorum. Karşılıklı gol bahsi değerlendirilebilir.

İki takım da gol atar Oran: 2.20 - Süperiddia HEMEN BAHİS YAP

irlanda Cumhuriyeti isveç muhtemel 11'ler

İrlanda Cumhuriyeti: Darren Randolph, Seamus Coleman, John O'Shea, Shane Duffy, Glenn Whelan, Jonathan Walters, Harry Arter, Robbie Brady, Stephen Quinn, Shane Long, David McGoldrick

İsveç: Andreas Isaksson, Mikael Lustig, Erik Johansson, Andreas Granqvist, Martin Olsson, Emil Forsberg, Sebastian Larsson, Kim Kallström, Oscar Lewicki, Zlatan Ibrahimovic, Marcus Berg

İki Takımın Oynadığı Son Maç Özetleri

İrlanda Cumhuriyeti - Beyaz Rusya

İsveç - Galler

Bakmadan Geçme

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.