Galler – Kuzey İrlanda Maç Tahmini & İddaa Oranları

Euro 2016 Maç Tahminleri 2. Tur / Galler Kuzey İrlanda / Tarih: 25 Haziran 2016 / Saat: 19.00

Galler Kuzey İrlanda Maç Tahmini |Euro 2106|

Galler Kuzey İrlanda İddaa Oranları

Galler 2.20 Beraberlik 3.10 Kuzey İrlanda 4.10 BAHİS YAP  SuperiddiaGaller 1.80 Beraberlik 3.00 Kuzey İrlanda 3.40  BAHİS YAP  İDDAA

Galler Kuzey İrlanda Maç Yorumu

B grubunu 1. sırada tamamlayan Galler ile C grubunu 3. sırada tamamlayan Kuzey İrlanda  45.000 kişilik Parc des Princes Stadyumu’nda kozlarını paylaşmak için karşı karşıya geliyor.

Galler’den bahsedecek olursak oynadıkları 3 maçta da ortaya çok iyi bir futbol ortaya koydular takımın yıldızı Bale takımı adeta sırtlıyor desek yeridir fakat diğer oyuncuların desteğini de es geçmemek lazım takımına hücum da destek veren Ramsey gibi çok önemli bir oyuncu ve orta saha da Ledley, Allen gibi Avrupa da isimleri duyulmuş çok önemli iki oyuncuya sahipler. Ayrıca rotasyon oyuncularından Jonny Williams’a dikkat etmenizi öneririm oyuna sonradan dahil olduğu ilk iki maçta da çok önemli ataklara girdi ve iyi baskı yaptı.

Savunmada ise tecrübeli Ashley Williams, Davies, Chester gibi İngiltere liglerinde isimlerini duyurmuş ve görev almış önemli oyunculara sahipler Kuzey İrlanda’dan kolay kolay gol yiyeceklerini düşünmüyorum.

Kuzey İrlanda turnuvanın en güçsüz takımlarından biri diyebiliriz. Buraya hak ederek geldiklerini düşünmüyorum sonuçta ortaya koydukları futbol berbat ötesi diyebiliriz sadece Ukrayna maçında iyi bir futbol ortaya koydular fakat ben Ukrayna’nın takım içinde sorun olduğundan dolayı o maça asıldıklarını düşünmüyorum diğer 2 maçta özellikle Almanya maçında ne kadar kötü savunma yaptıklarını hep beraber gördük.

Kadrodaki oyunculara bakacak olursak oyuna etki edebilecek bireysel çabaları ile takımını öne geçirebilecek bir oyuncu bulunmuyor takımın en büyük avantajı sanırım seyircisi diyebilirim çok keyifli bir taraftar grubuna sahipler fakat bu maçı kazanmaları için yeterli olmayacaktır.

Galler Kuzey İrlanda Maçı Ne Olur?

Kadro kalitesi ile mutlu tarafa ulaşan takımın Galler olacağını düşünüyorum tur atlar 1.47 orandan banko kuponlarınıza koyabilirsiniz. Oranı az bulanlar direk Galler kazanır 2.20 oranı ile ideal kuponlarına ekleyebilir.

Tur atlayan takım Galler Oran: 1.50 - Superiddia HEMEN BAHİS YAP

Galler Kuzey İrlanda Muhtemel 11'ler

Galler: Wayne Hennessey, Chris Gunter, Neil Taylor, Jazz Richards, James Chester, Ashley Williams, Joe Allen, Aaron Ramsey, Gareth Bale, Joe Ledley, Hal Robson-Kanu

Kuzey İrlanda: Michael McGovern, Conor McLaughlin, Paddy McNair, Gareth McAuley, Jonny Evans, Craig Cathcart, Stuart Dallas, Oliver Norwood, Steven Davis, Kyle Lafferty, Conor Washington

Bakmadan Geçme

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.