Avusturya – Türkiye Maç Tahmini & İddaa Oranları

Euro 2016 Hazırlık Karşılaşması / Avusturya Türkiye  / Tarih: 29 Mart 2016 / Saat: 21.30

Avusturya Türkiye Maç Tahmini

Avusturya Türkiye İddaa Oranları

Avusturya 2,10 Beraberlik 3,30 Türkiye 3,50  BAHİS YAP  BetbooAvusturya 1.85 Beraberlik 3,10 Türkiye 2.70  BAHİS YAP  İDDAA

Avusturya Türkiye Maç Yorumu

Avrupa’da tüm liglerde sezon sonuna doğru yaklaşırken futbol severleri bir başka futbol organizasyonu olan Euro 2016 heyecanı sarmaya başladı.

Tüm takımlar yoğun lig fikstürlerinin arasına hazırlık maçları sıkıştırarak turnuvaya doğru form grafiklerini kontrol ediyorlar. Fatih Terim de hazırlık maçları ile oyuncuların ve takımın son durumunu gözlüyor. Geçtiğimiz hafta içi Antalya’da İsveç milli takımını konuk eden milli takımımız ikinci hazırlık maçında Avusturya deplasmanına konuk oluyor.

Milli takımımız Fransa’da D grubunda İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan’ın yer aldığı gruptan çıkma mücadelesi verecek. Oldukça güçlü rakiplerle eşleşen A milliler turnuvaya katılan diğer gruplardaki ekipler hazırlık mücadeleleri yapıyor. İsveç karşısında iyi bir görüntü veren takımımız karşılaşmayı Cenk Tosun’un iki golü 2-1 kazanmayı başarmıştı.

Fatih Terim’in Antalya’daki maçta sahaya sürdüğü ilk 11 ile Avusturya karşısına da çıkması bekleniyor. Avusturya milli takımı Euro 2016’da F grubunda Portekiz, Macaristan ve İzlanda ile gruptan çıkabilme mücadelesi verecek. Marcel Koller yönetimindeki ekip gruptan çıkabilmek adına iyi bir şansa sahip görünüyor.

Gruptaki takımlar arasında bir güç dengesi olduğu görünüyor. Turnuva için hazırlıklarını sürdüren Avusturya turnuvada mücadele edecek bir başka takım olan millilerimizle hazırlık mücadelesine çıkıyor.

Avusturya Türkiye Maçı Ne Olur?

Kırmızı beyazlı iki takımın bu mücadeleye tedbirli başlamasını bekliyorum. Özellikle ilk yarıdan eşitliğin bozulmasını beklemiyorum. İlk yarı beraberlik seçeneği ideal bir tercih olarak görünüyor. Banko maç tahmini olarak bu seçeneğe bahis yapabilirsiniz.

İlk yarı beraberlik Oran: 2.05 – BETBOO HEMEN BAHİS YAP

Avusturya Türkiye Muhtemel 11’ler

Avusturya Muhtemel 11Fernando Muslera, Semih Kaya, Lionel Carole, Aurelien Chedjou, Jason Denayer, Selçuk İnan, Ryan Donk, Martin Linnes, Olcan Adın, Bilal Kısa, Umut Bulut

Türkiye Muhtemel 11: Volkan Babacan, Hakan Balta, Caner Erkin, Mehmet Topal, Gökhan Gönül, Selçuk İnan, Ozan Tufan, Arda Turan, Oğuzhan Özyakup, Volkan Şen ve Cenk Tosun

Bakmadan Geçme

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.