Troyes – Lorient Maç Tahmini

25.05.2017 / Troyes – Lorient Maç Tahmini / Saat: 21.45 / Fransa Lig 1 Playout

Troyes – Lorient Maç Tahmini

Troyes – Lorient Maç Yorumu

Fransa Lig 1 playout ilk karşılaşmasında Perşembe günü Troyes – Lorient ile karşılaşacak. Saat 21.45’de başlayacak maçı RuddyBuquet yönetecek.

tahmin

Troyes – Lorient Oranlar

Troyes 2.65 Beraberlik 3.25 Lorient 2.80 HEMEN BAHİS YAP 1XBETTroyes 2.30 Beraberlik 2.90 Lorient 2.40 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Troyes Cephesi

Troyes Fransa ikinci ligini üçüncü sırada tamamladı ve playout oynamaya hak kazandı. Ligde özellikle son haftalarda çok formda bir görüntü verdiler ve ligde oynadıkları son 4 maçı kazandılar. Fakat bu üst üste gelen galibiyetler bir üst lige direk çıkmak için yeterli olmadı. Troyes bu sezon iç sahada ise oynadığı 19 maçta 13 galibiyet aldı ve 34 gol attılar. İç sahada çok iyi performans gösterdiler zaten buralarda olmalarının en büyük artısı da iç sahada bu harika performansları oldu.

Lorient Cephesi

Lorient ligde son haftalarda çok kötü bir performans gösterdi. Aslında genel olarak iyi durumda değillerdi ve ligde en son Bordeaux karşısında erken yedikleri golü çıkaramadılar aslında 70.dakikada beraberliği yakalasalar da galibiyet için yeterli olmadı. Lorient bu sezon ligde deplasmanda oynadığı 19 maçta sadece 3 galibiyet aldı ve kalesinde 41 gol gördü ve ayrıca ligde deplasmanda oynadığı son 3 maçı da kaybettiler.

Ajax – Manchester United Maç Tahmini

Troyes – Lorient Maç Tahmini

Troyes kaybetmez Oran: 1.46 Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

Troyes iç sahada harika bir performans gösterdi ve bu performansı onlara playout yolunu açtı. Artık son olarak bu performansı bir kez daha göstermeleri gerekiyor. Lorient son haftalarda çok kötü durumdalar ve beklenen reaksiyonda gelmedi. Ayrıca bu sezon deplasmanda çok rahat gol yediler ben bu maçta ilk maç olması sebebiyle ev sahibinin kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Troyes – Lorient Gol Tahmini

Her iki takımda gol atar Oran: 1.73 Betboo HEMEN BAHİS YAP

Troyes bu sezon iç sahada çok rahat gol buldu ben bu maçta da çok rahat gol bulabileceklerini düşünüyorum zaten ilk düşünceleri galibiyet olacaktır. Ayrıca son haftalarda çok formdalar Lorient ise ligde kalmak istiyor fakat işleri kolay olmayacak öncelik bu deplasmanda gol bulmak olacaktır ve ben bu maçta iki takımında skora katkı yapacağını düşünüyorum.

Ajax – Manchester United Maç Tahmini

Bakmadan Geçme