Osmanlıspor – Akhisar Belediye Maç Tahmini

14.05.2017  / Osmanlıspor – Akhisar Belediye Maç Tahmini / Saat: 16.00 / Türkiye Süper Ligi

Osmanlıspor – Akhisar Belediye Maç Tahmini

Osmanlıspor – Akhisar Belediye Maç Yorumu

Türkiye liginin 31.haftasında Pazar günü saat 16.00’da Osmanlıspor – Akhisar Belediye ile karşılaşacak.  Saat 16.00’da başlayacak maç Ankara Osmanlı stadında oynanacak.

tahmin

Osmanlıspor – Akhisar Belediye Oranlar

Osmanlıspor 2.00 Beraberlik 3.40 Akhisar Belediye 4.05 HEMEN BAHİS YAP 1XBETOsmanlıspor 1.70 Beraberlik 3.30 Akhisar Belediye 3.20 HEMEN BAHİS YAP İDDAA

Osmanlıspor Cephesi

Osmanlıspor ligde en son Karabükspor deplasmanından 1-0 ile mağlup döndüler. Osmanalıspor kadrosu bu sezon aslında iyi durumdaydı fakat ligi beklenilenin altında bitirdiler. Aslında Avrupa’da iyi işler yaptılar fakat iki kulvarı da götürmekte zorlandılar. Osmanlıspor ligde artık bir amacı kalmadı gibi duruyor ve bu sezon deplasmanda iyi işler yaptılar. Fakat bunu iç sahaya yansıtamamaları onları sıralamada alt sıralarda bıraktı. Bu sezon iç sahada oynadığı 15 maçta sadece 3 galibiyet aldılar ve 14 gol attılar.

Akhisar Belediye Cephesi

Akhisar Belediye 3 maç üst üste kazandı ve ligde düşme hattından kurtulup rahatladılar. Ligde en son iç sahada Gaziantepspor karşısında 6-0 gibi net bir galibiyet aldılar. Zaten iç sahada iyi oynuyorlar ve iyi sonuçlar alıyorlar. Fakat bunu deplasmanda göremiyoruz. Bu sezon deplasmanda oynadığı 15 maçta sadece 3 galibiyet aldılar ve 10 gol attılar. Ligde artık amaçları kalmadı ve sezonun bitmesini bekliyorlar.

Real Madrid – Atletico Madrid Maç Tahmini

Osmanlıspor – Akhisar Belediye Maç Tahmini

Osmanlıspor kazanır Oran: 2.00 Forvetbet HEMEN BAHİS YAP

Osmanlıspor ligde özellikle iç sahada beklenileni vermedi. Akhisar Belediye ise onlarda aynı şekilde deplasmanda beklenilenin altında bir performans gösterdiler. Bu maçta ben Osmanlıspor’dan reaksiyon bekliyorum kadrosu daha iyi olan taraf Osmanlıspor ve kazanacaklardır.

Osmanlıspor – Akhisar Belediye Gol Tahmini

Toplam gol 2.5 alt Oran: 2.00 Betboo HEMEN BAHİS YAP

İki takımda aslında gol bulmakta zorlanıyor. Akhisar Belediye hızlı çıkan bir takım ve kapanıp genel olarak rakiplerini kontra ataklar ile vuruyorlar. Fakat bu maçta ben iki takımında amacının olmaması gerekçesi ile kolay gol çıkabileceğini düşünmüyorum.

Real Madrid – Atletico Madrid Maç Tahmini

Bakmadan Geçme